Občni zbor mladine PGD Cerknica je potekal 28. februarja, kjer so se zbrali mladi člani društva ter njihovi mentorji. Na zboru so pregledali delo v preteklem letu, predstavili načrte za prihodnje aktivnosti ter podelili priznanja za prizadevnost in uspehe. Dogodek je bil priložnost za druženje, krepitev gasilskega duha ter spodbujanje mladih k nadaljnjemu aktivnemu sodelovanju v PGD Cerknica.
Glede na epidemiološko stanje in priporočila GZS do nadaljnega ne bomo izvajali vaj oziroma srečanj za gasilsko mladino. V upanju, da se čimprej vidimo vas lepo pozdravljamo. Mentorji mladine